Excap samen met UPC als spreker op het MIE 2013
12 december 2012
Op 6 & 7 februari aanstaande vindt de 11e editie van het MIE (Marketing Insights Event) plaats, met excap als één van de aanwezige sprekers.
Onderwerp van de lezing is het customer journey onderzoek, waarbij 50 mystery shoppers klant zijn geworden van UPC. Zij hebben 60 dagen lang hun ervaringen met ieder contactmoment bijgehouden, met als doel meer inzicht te krijgen in de belangrijkste drivers van de klantervaringen. De lezing wordt verzorgd door Marnix van Loenen, samen met Steven van Krimpen namens UPC.
Het MIE is een jaarlijks congres waar 2500 marketeers, marktonderzoekers, digital analysts, communicatie professionals, planners, strategen, sales managers en andere creatieve geesten samenkomen. Dit jaar is er ook een inspirerende keynote van wereldfaam: astronaut André Kuipers!
U verlaat de huidige website, u zult nu doorgaan naar een andere website van ons